Teslimat ve İade

Teslimat


Siparişiniz, 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürününüz MNG Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler; ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle ve irsaliye ile birlikte iade edilmelidir.

Ürün iadesi için; E-mail adresinize gönderilmiş olan faturanın çıktısı alınarak, üzerine sipariş detayında bulunan kargo takip numarasının yazılması, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

www.newbalance.com.tr´den almış olduğunuz ürünler New Balance mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gelen ürün öncelikle NBI GİYİM A.Ş. tarafından incelenir. NBI Giyim A.Ş. üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre NBI GİYİM A.Ş’nin iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.

Aşağıdaki MNG İade kodu ile ücretsiz olarak iade gönderiminizi sağlayabilirsiniz.

MNG Kargo İade Kodu: 401034968

İade Adresi:

Suadiye Mah. Bağdat Cad.  No: 411 / C  34740 Kadıköy/İstanbul

ONLINE DEĞİŞİM

Newbalance.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünler için değişim yapılamamaktadır. Satın almış olduğunuz ürünü iade edebilir, sahip olmak istediğiniz yeni ürün için tekrar sipariş oluşturabilirsiniz.